Technická podpora (elektro) Frýdek-Místek

Aktualizováno:

11. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Frýdek-Místek

Značka:

A10586

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

Něco od Vás budeme potřebovat:
* SŠ nebo VŠ v elektro oboru
* praktická zkušenost z oboru fotovoltaiky / měničů a souvisejících komponentů - velkou výhodou
* nutná je znalost AJ – čtení návodů k použití, produktových listů, e-mailová komunikace (např. s dodavateli)
* ŘP sk. B - určitě bude třeba jezdit za zákazníky
* pokud máte i vyhlášku 50/1978 Sb. (nebo NV 194/2022), máte velkou výhodu
* manuální zručnost, samostatnost, ochota na sobě pracovat

Náplň práce

Do našeho týmu ve Frýdku-Místku hledáme technické nadšence, kteří chtějí být součástí rozvoje v oblasti fotovoltaiky. Budeme rádi, když kromě slunce zazáří i Vaše kariéra, a to právě u nás! ☀️

A co bude Vaší náplní práce?
* budete konzultovat a řešit technické problémypo telefonu
* také budete poskytovat školení našim zákazníkům (instalačním firmám)
* určitě Vás čeká komunikace se zahraničními zákazníky a dodavateli
* občas můžete cestovat, a to hlavně po ČR nebo na Slovensko
* důležitá je i spolupráce s kolegy v týmu, ať už ve Frýdku-Místku, nebo v Praze

Nabízíme

A co Vám můžeme nabídnout na oplátku?
* 5 týdnů dovolené
* 3 sick days
* nově zrekonstruovanou kancelář
* notebook a mobil pro soukromé účely
* Multisport kartu(700 Kč)
* příspěvek na penzijní / životní připojištění (1 300 - 2 000 Kč/rok)
* firemní akce
* služební auto k pracovním účelům
* možnost jazykového vzdělávání v pracovní době
* příjemné pracovní prostředí s kolegy, co Vám vždy rádi pomůžou a zaučí Vás
* po roce smlouva na dobu neurčitou

Kontaktní osoba:
Karolína Pavlišová
Tel: +420 724 439 961